Naszyjnik 38

naszyjnik nr 38

New product

OPIS PRZEDMIOTU

wymiary: 62x40x7 mm

waga: 10 g

drewno: Oliwne

zmienna długość naszyjnika: regulowana od 80 do 40 cm

rzemyk: skóra naturalna

Elementy przeźroczyste wykonane z wysokiej jakości żywicy jubilerskiej.

* Jeśli na zdjęciu produktu jest zawieszka lub zapięcie srebrne, będzie to srebro próby 925 z katalogu Swarowskiego.

W zestawie otrzymasz eleganckie ozdobne pudełeczko, kolor wybieramy losowo.

Ten produkt nie występuje już w magazynie

79,20 zł

-10%

88,00 zł

Wszystkie naszyjnik są wykonywane ręcznie w naszej pracowni z dbałością o szczegóły oraz wykończenie powierzchni. Staramy się aby każdy z nich różnił się pod względem kolorystycznym zastosowanych żywic, oraz rodzajem dobranego drewna. Wzory i kształty naszyjników są niespotykane i jedyne w swoim rodzaju, podobnie jak materiały które stosujemy do ich produkcji. Większość naszych wyrobów wykonywanych jest w oparciu o najwyższej klasy gatunki drewna, pochodzenia krajowego lub egzotycznego.

Nasze wyroby wykonywane są z najwyższej jakości naturalnego drewna łączonego z wysokiej jakości nietoksyczną żywicą jubilerską. Dodatki skórzane typu paski, rzemienie wykonane zawsze z naturalnej skóry. Jeśli wybierany przez Państwa przedmiot ma elementy srebrne takie jak: zapięcia, krawatki czy zawieszki są one wykonane tylko ze srebra najwyższej próby 925 z katalogu Swarowskiego.

Wybierając biżuterie Tealtree decydujesz się na produkt oryginalny, który będzie przeciągał wzrok i wzbudzał podziw swoim unikatowym wzornictwem w stylu boho. Bogata kolorystyka oraz unikalne wzornictwo pozwalają dobrać naszą biżuterię do każdej kreacji i na każdą okazje.

RelatedProducts